san-raffaele-universitesi-tip

İtalya’nın en iyi tıp fakültelerinden birine sahip olan Vita-Salute San Raffaele Üniversitesi Tıp Fakültesi giriş sınavında başarılı olarak eğitim almaya hak kazanan öğrencimiz Selen’i kutluyoruz.

İtalya’da okuyanlar arasına katılan öğrencimizin tüm işlemleri İtalya ve Türkiye ekibimizin ortak çalışmasıyla yürütülmüştür.

San Raffaele Üniversitesi Tıp Fakültesi Hakkında

İtalya’da İngilizce tıp eğitimi 13 devlet üniversitesi ve 5 özel üniversite bünyesinde verilmektedir. Bu özel üniversitelerden biri olan San Raffaele Üniversitesi her yıl birçok Türk öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır.

Dünyanın en iyi 200 tıp fakültesinden birine sahip olan San Raffaele Üniversitesi’nin kampüsü Milano’dadır.

İtalya’da Tıp Okumak

İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi almak isteyen öğrenciler için geniş okul seçenekleri bulunur. Ancak her yıl artan sayıda başvurular İtalya’da bir tıp fakültesine girmeyi zorlaştırmaktadır. Bu alanda iyi bir hazırlık süreci yürütmek oldukça önemlidir. İtalya’da Tıp Eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için talep ettikleri seçenekler doğrultusunda uygun bir çalışma programı hazırlamaktayız.

Belli periyotlarla yaptığımız denemeler aracılığı ile de öğrencilerimizin gelişim sürecini izlemekte ve çalışma programlarını güncellemekteyiz.


İtalya’da Okumak, bir EduScala Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.
İtalya’da Okumak Ekibi olarak Türkiye ve İtalya’da bulunan ekibimiz ile  danışmanlık sağlamakta ve en iyi  hizmeti vermekteyiz.

San Raffaele Üniversitesi Tıp Fakültesi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı bu sayfadaki yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 ve +90 555 888 1343 nolu telefonları arayabilir, info@italyadaokumak.com adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here