unicamillus-universitesi-tip-fakultesiUnicamillus Üniversitesi İtalya’nın en modern kampüslerinden birine sahiptir ve Roma’da yer almaktadır. Unicamillus Üniversitesi Tıp Fakültesi giriş sınavını kazanarak eğitim almaya hak kazanan öğrencimiz Selin’i tebrik eder, Roma’daki eğitim hayatında başarılar dileriz.

Unicamillus Üniversitesi Tıp Fakültesi Hakkında

Unicamillus Üniversitesi İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi veren özel üniversitelerden biridir. Ayrıca İtalya’nın en modern üniversitelerinden biri olan Unicamillus Üniversitesi, sadece sağlık bilimleri alanında eğitim programlarına sahiptir. Roma’da yer alan okul birçok ülkeden uluslararası öğrencilere de ev sahipliği yapmaktadır.

Okul bünyesinde Tıp eğitiminin yanında diş hekimliği ve diğer sağlık bölümlerinde de İngilizce eğitim seçeneği mevcuttur.

Resmi temsilciliğini yaptığımız UniCamillus Üniversitesi için başvurular ve diğer işlemler için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Siz de İtalya’da tıp eğitimi için tüm seçeneklerden haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya’da Tıp Eğitimi

İtalya’da Tıp Eğitimi veren 12 devlet üniversitesi ve 5 de özel üniversite olmak üzere 17 üniversite bulunmaktadır. Devlet üniversiteleri IMAT adı verilen bir sınavla öğrenci kabul ederken özel üniversiteler IMAT benzeri kendilerine özel sınavlar düzenlemektedirler.

İtalya’da tıp eğitimi için modern imkanlar sunan Unicamillus Üniversitesi de son yıllarda önce çıkan alternatiflerden biridir. IMAT sınavına her yıl artan sayıda adayın başvurması ve bunun da rekabete yansımasından dolayı özel okul alternatiflerine ilgi giderek artmaktadır. Siz de İtalya’da Tıp Eğitimi ile ilgili hazırlık ve diğer tüm resmi işlemlerinizde destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İtalya’da Okumak, bir EduScala Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.
İtalya’da Okumak Ekibi olarak Türkiye ve İtalya’da bulunan ekibimiz ile  danışmanlık sağlamakta ve en iyi  hizmeti vermekteyiz.

Unicamillus Üniversitesi Tıp Fakültesi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı bu sayfadaki yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 ve +90 555 888 1343 nolu telefonları arayabilir, info@italyadaokumak.com adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here