SınavlarTIP

IMAT SINAVI Hazırlık Kursu 2024

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu

IMAT sınavı, İtalya’da Tıp Eğitimi almak isteyen öğrencilerin girmesi gereken bir sınavır. Sınava hazırlanan öğrenciler için IMAT sınavı özel ders ve IMAT sınavı hazırlık kursu muz bulunmaktadır. Kurs müfredatımız önceki öğrencilerimizin tavsiyeleri ve sınavla ilgili güncel gelişmelere uygun olarak alanında uzman eğitmenlerimizce hazırlanmıştır. Hazırlanan bu müfredat, IMAT Sınavı’na hazırlanan öğrencilerin bir çok eksiğini kapatacak ve sınava hazırlık noktasında başarıya ulaştıracaktır.

IMAT Sınavı Nedir?

IMAT Sınavı 2024 Yaz Kursu

IMAT sınavına hazırlık sürecinde Haziran – Temmuz 2024 döneminde bir hazırlık kursumuz bulunuyor. Kurs içeriğimiz ve güncel bilgilerle ilgili burayı ziyaret edebilirsiniz.

IMAT Sınavı Özel Ders

Sınava hazırlık kapsamında özel ders imkanlarından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

IMAT Sınavı Hazırlık için özel ders imkanlarından yararlanmak isteyen adaylar için bir deneme sınavı yapmaktayız. Deneme sınavından sonra seviyelerine ve hedeflerine yönelik bir program düzenlenerek biyoloji , kimya, fizik ve matematik için özel dersler almaktadırlar.

İtalya’da IMAT Sınavı Hazırlık Kursu

Milan veya Roma’da IMAT sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilerimiz ise indirimli kuponlarımızla bu kurslara kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Bizler yüksek eğitim maliyetleri sebebiyle İstanbul’da gerçekleştirilen kursları önermekteyiz. Ancak İtalya atmosferini hissetmek ve yaşam noktasında kısa süreli de olsa tecrübe edinmek isteyen öğrencilerimize de bu konuda destek sunmaktayız.

IMAT Hazırlık Kitapları

IMAT sınavı hazırlık kitaplarımız sınava özel kaynaklardır. Ayrıca özel deneme sınavlarımızla öğrencilerimizin gelişim sürecini takip etmekte ve en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktayız. Sınav içeriğine uygun ve güncel kaynaklarımızla öğrencilerimizin teorik çalışmalarını destekliyor, belli periyotlarla yaptığımız denemelerle ise bu çalışma sürecinin verimliliğini test ediyoruz.

IMAT Sınav Örneği

Bizimle çalışmaya karar veren öğrencilerimize öncelikle bir deneme sınavı yapıyor ve seviyelerini ölçüyoruz. Buna bir hazırlık programı çizerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Belli periyotlarla yaptığımız denemelerle ise gelişim süreçlerini takip ederek hazırlık kursu ile ilgili olarak ihtiyaç görülen konulara uygun olarak kurs içeriğimizi özelleştiriyoruz.

IMAT Sınav Tarihi 2024

IMAT sınavı 2023 yılında 17 Ekim 2023 tarihinde düzenlendi. 2024 yılı IMAT sınav tarihi henüz belli değil.

IMAT Sınavı Çıkmış Sorular

Sınav çıkmış sorularına ulaşmak için buraya tıklayın.

IMAT Sınavı Örnek Sınav

Eğitmenlerimizce hazırlanan güncel IMAT denemesine öğrenci simülasyon sistemimiz üzerinden online olarak katılabilirsiniz. Her yerden girebileceğiniz deneme sınavına online ödemeniz sonrası bir url ile erişebilir, sınav sonunda da sınav analiz raporunuzu alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve kurs kaydı için iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir