IMAT sınavına hazırlanan öğrenci arkadaşlar için imat sınavı özel ders ve imat sınavı hazırlık kursu vardır. Daha önceki yıllardan yerleştirdiğimiz öğrencilerimizin tavsiyeleri üzerine ve eğitmenlerin direktifleriyle hazırlanan bu müfredat, IMAT Sınavı’na hazırlanan öğrencilerin bir çok eksiğini kapatacak ve sınava hazırlık noktasında başarıya ulaştıracaktır.

IMAT Sınavı Nedir?

 

IMAT SINAVINA HAZIRLIK KURSU

 

TARİH: TEMMUZ 2020 – AĞUSTOS 2020

YER: İSTANBUL/ KADIKÖY  EGE ABROAD Eğitim Danışmanlık

İÇERİK :

  • Biyoloji %30
  • Kimya %25
  • Mantık %15
  • Fizik Matematik ve Genel Kültür %30

 

IMAT  Sınavı Hazırlık Kursu içerisinde Yer Alan Dersler

Biyoloji %30
Kimya %25
Mantık %15
Fizik Matematik ve Genel Kültür %30 Kurs programı içerisinde derslerin ağırlığı bu şekilde olacaktır.

Daha detaylı bilgi ve kayıt için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

imat-sinavi-hazirlik-kurslarimiz

IMAT SINAVI  ÖZEL DERS

 

Özel ders imkanlarından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

IMAT Sınavı Hazırlık için özel ders imkanlarından yararlanmak isteyen adaylar, bir deneme sınavından sonra seviyelerine ve hedeflerine yönelik bir program düzenlenerek biyoloji ,kimya ,fizik ve matematik için özel ders almaktadırlar.

imat-sinavi-hazirlik

 

 

İtalya’da IMAT Hazırlık Kursu

 

Milan veya Roma’da IMAT sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilerimiz ise indirimli kuponlarımızla bu kurslara kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Bizler yüksek eğitim maliyetleri sebebiyle İstanbul’da gerçekleştirilen kursları önermekteyiz ancak düşüncesi  italya olan öğrencilerimize de bu konuda destek sunmaktayız.


İtalya’da Okumak Ekibi   olarak ; İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta, öğrencilerimizin hedefleri doğrultusunda okullarına hazırlık ve kayıt işlemlerini yapmaktayız .

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu hakkında detaylı bilgi almak imat sınavına başvuru, sınav  kayıt işlemleri, imat hazırlık kaynakları, imat deneme sınavları, imat soru bankaları  hakkında daha detaylı bilgi almak için +90 216 599 1343  +90 555 888 1343  numaralarımızı arayabilir, info@egeabroad.com adresimize mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here