IMAT Sınavı Hazırlık Kursu

IMAT sınavı, İtalya’da Tıp Eğitimi almak isteyen öğrencilerin girmesi gereken bir sınavır. Sınava hazırlanan öğrenciler için IMAT sınavı özel ders ve IMAT sınavı hazırlık kursu muz bulunmaktadır. Kurs müfredatımız önceki öğrencilerimizin tavsiyeleri ve sınavla ilgili güncel gelişmelere uygun olarak eğitmenlerimizin direktifleriyle hazırlanmıştır. Hazırlanan bu müfredat, IMAT Sınavı’na hazırlanan öğrencilerin bir çok eksiğini kapatacak ve sınava hazırlık noktasında başarıya ulaştıracaktır.
IMAT Sınavı Nedir?
Resmi başvuru işlemlerinizden, IMAT sınavına hazırlık sürecinize dek deneme sınavları ve çalışma programıyla İtalya Tıp Fakültesi Yol Haritası ürünümüze erişmek için https://paket.eduscala.com adresini ziyaret edebilir, tüm işlemleri kendiniz yürütebilirsiniz.

IMAT Sınavı Çalışma Programı

Yeni: İtalya’da Tıp Eğitimi Yol Haritası Dijital Paketi ile tüm işlemlerinizi kendiniz yürütebilirsiniz.
2022 sınava hazırlık güncel çalışma programı ile birlikte!

IMAT Sınavı Özel Ders

Sınava hazırlık kapsamında özel ders imkanlarından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. IMAT Sınavı Hazırlık için özel ders imkanlarından yararlanmak isteyen adaylar için bir deneme sınavı yapmaktayız. Deneme sınavından sonra seviyelerine ve hedeflerine yönelik bir program düzenlenerek biyoloji , kimya, fizik ve matematik için özel dersler almaktadırlar.

İtalya’da IMAT Sınavı Hazırlık Kursu

Milan veya Roma’da IMAT sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilerimiz ise indirimli kuponlarımızla bu kurslara kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Bizler yüksek eğitim maliyetleri sebebiyle İstanbul’da gerçekleştirilen kursları önermekteyiz. Ancak İtalya atmosferini hissetmek ve yaşam noktasında kısa süreli de olsa tecrübe edinmek isteyen öğrencilerimize de bu konuda destek sunmaktayız.

IMAT Hazırlık Kitapları

IMAT sınavı hazırlık kitaplarımız sınava özel kaynaklardır. Ayrıca özel deneme sınavlarımızla öğrencilerimizin gelişim sürecini takip etmekte ve en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktayız. Sınav içeriğine uygun ve güncel kaynaklarımızla öğrencilerimizin teorik çalışmalarını destekliyor, belli periyotlarla yaptığımız denemelerle ise bu çalışma sürecinin verimliliğini test ediyoruz.

IMAT Sınav Örneği

Bizimle çalışmaya karar veren öğrencilerimize öncelikle bir deneme sınavı yapıyor ve seviyelerini ölçüyoruz. Buna bir hazırlık programı çizerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Belli periyotlarla yaptığımız denemelerle ise gelişim süreçlerini takip ederek hazırlık kursu ile ilgili olarak ihtiyaç görülen konulara uygun olarak kurs içeriğimizi özelleştiriyoruz.

IMAT Puan Hesaplama

Sınava hazırlanan öğrenciler için dünyada ilk olma özelliği gösteren IMAT puan hesaplama aracımızla siz de IMAT güncel puanınızı hesaplayabilirsiniz. IMAT puan hesaplama aracımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

IMAT Sınavı Çıkmış Sorular

Sınav çıkmış sorularına ulaşmak için buraya tıklayın.

IMAT Sınavı Örnek Sınav

Eğitmenlerimizce hazırlanan güncel IMAT denemesine öğrenci simlüasyon sistemimiz üzerinden online olarak katılabilirsiniz. Her yerden girebileceğiniz deneme sınavına online ödemeniz sonrası bir url ile erişebilir, sınav sonunda da sınav analiz raporunuzu alabilirsiniz.
İtalya’da Okumak, bir EduScala Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.  IMAT Sınavı ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 ve +90 555 888 1343 nolu telefonları arayabilir, info@italyadaokumak.com adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here