İtalya’da Tıp Eğitimi almak isteyen öğrencilerin girmesi gereken IMAT sınavına hazırlanan öğrenci arkadaşlar için imat sınavı özel ders ve imat sınavı hazırlık kursu muz bulunmaktadır. Daha önceki yıllardan yerleştirdiğimiz öğrencilerimizin tavsiyeleri üzerine ve eğitmenlerin direktifleriyle hazırlanan bu müfredat, IMAT Sınavı’na hazırlanan öğrencilerin bir çok eksiğini kapatacak ve sınava hazırlık noktasında başarıya ulaştıracaktır.

IMAT Sınavı Nedir?

 

IMAT SINAVI HAZIRLIK KURSU

 

TARİH:

  • TEMMUZ-I GRUBU ( Konu Anlatım Grubu-1) –ONLINE EĞİTİM
  • TEMMUZ-II GRUBU –Eğitim Yeri:Kadıköy/İstanbul
  • AĞUSTOS-I GRUBU ( Konu Anlatım Grubu-2)-ONLINE EĞİTİM
  • 10.08.2020 – 21.08.2020 ( Soru Çözüm ve Deneme Grubu-3)
    ( Son Grup için sadece üst seviye puanlar yapan öğrencilerimiz kabul edilmektedir.)

Kayıtlar için bize ulaşın.

IMAT SINAVI HAZIRLIK KURSU YERİ
ADRES : Zühtüpaşa Mah. Şefik Bey Sokak No:3 Kadıköy- İstanbul
Google Adres: EGE ABROAD
EGE ABROAD Eğitim Danışmanlık

İÇERİK :

  • Biyoloji %30
  • Kimya %25
  • Mantık %15
  • Fizik Matematik ve Genel Kültür %30

 

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu içerisinde Yer Alan Dersler

Biyoloji %30
Kimya %25
Mantık %15
Fizik Matematik ve Genel Kültür %30
Kurs programı içerisinde derslerin ağırlığı bu şekildedir.

Daha detaylı bilgi ve kayıt için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

imat-sinavi-hazirlik-kurslarimiz

IMAT SINAVI  ÖZEL DERS

Özel ders imkanlarından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

IMAT Sınavı Hazırlık için özel ders imkanlarından yararlanmak isteyen adaylar, bir deneme sınavından sonra seviyelerine ve hedeflerine yönelik bir program düzenlenerek biyoloji ,kimya ,fizik ve matematik için özel ders almaktadırlar.

imat-sinavi-hazirlik

 

İtalya’da IMAT Hazırlık Kursu

Milan veya Roma’da IMAT sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilerimiz ise indirimli kuponlarımızla bu kurslara kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Bizler yüksek eğitim maliyetleri sebebiyle İstanbul’da gerçekleştirilen kursları önermekteyiz. Ancak İtalya atmosferini hissetmek ve yaşam noktasında kısa süreli de olsa tecrübe edinmek isteyen öğrencilerimize de bu konuda destek sunmaktayız.

 

IMAT Hazırlık Kitapları

IMAT sınavı hazırlık kitaplarımız sınava özel kaynaklardır. Bunun yanında özel deneme sınavlarımızla da öğrencilerimizin gelişim sürecini takip etmekte ve en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktayız. Sınav içeriğine uygun ve güncel kaynaklarımızla öğrencilerimizin teorik çalışmalarını destekliyor, belli periyotlarla yaptığımız denemelerle ise bu çalışma sürecinin verimliliğini test ediyoruz.

 

IMAT Sınav Örneği

Bizimle çalışmaya karar veren öğrencilerimize öncelikle bir deneme sınavı yapıyor ve seviyelerini ölçüyoruz. Buna bir hazırlık programı çizerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Belli periyotlarla yaptığımız denemelerle ise gelişim süreçlerini takip ederek hazırlık kursu ile ilgili olarak ihtiyaç görülen konulara uygun olarak kurs içeriğimizi özelleştiriyoruz.

 

IMAT Puan Hesaplama

IMAT sınavına hazırlanan öğrenciler için dünyada ilk olma özelliği gösteren IMAT puan hesaplama aracımızla siz de IMAT güncel puanınızı hesaplayabilirsiniz.

IMAT puan hesaplama aracımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

 

IMAT Sınavı Çıkmış Sorular

IMAT sınavı çıkmış sorularına ulaşmak için buraya tıklayın.


İtalya’da Okumak Ekibi olarak ; İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta, öğrencilerimizin hedefleri doğrultusunda okullarına hazırlık ve kayıt işlemlerini yapmaktayız .

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu hakkında detaylı bilgi almak imat sınavına başvuru, sınav  kayıt işlemleri, imat hazırlık kaynakları, imat deneme sınavları, imat soru bankaları  hakkında daha detaylı bilgi almak için +90 216 599 1343  +90 555 888 1343  numaralarımızı arayabilir, info@egeabroad.com adresimize mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here