İtalya'da Okuyanlar

Vita-Salute San Raffaele Üniversitesi Tıp

vita-salute-san-raffaele-universitesi-tip

Vita-Salute San Raffaele Üniversitesi İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi veren özel üniversitelerden biridir. Bu alanda dünyanın en iyi 200 tıp fakültesinden birine sahiptir.

San Raffaele Üniversitesi Tıp Fakültesi giriş sınavında 1. olarak giriş hakkı elde eden öğrencimiz Zeynep’i tebrik ediyoruz.

İtalya’da okuyanlar arasına katılan öğrencimize Milano’daki eğitim hayatında başarılar diliyoruz.

Vita-Salute San Raffaele Üniversitesi Tıp Fakültesi Hakkında

İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi veren özel üniversltelerden biri olan San Raffaele Üniversitesi Milano’da yer almaktadır. Üniversite bir giriş sınavıyla öğrenci kabul etmektedir. Üniversitenin sınavı için öğrencilerimizi hazırlamaktayız.

İtalya’da Tıp Eğitimi

İtalya’ad İngilizce Tıp Eğitimi 12 devlet üniversitesi ve 4 özel üniversite bünyesinde İngilizce Tıp Eğitim verilmektedir. Devlet üniversiteleri IMAT adı verilen bir sınavla öğrenci kabul ederken, özel üniversiteler kendi sınavlarını düzenlemektedirler.

İtalya’da tıp eğitimi almayı hedefleyen öğrencilerimiz için uygun okul seçimi, sınavlara hazırlık, konsolosluk ve İtalya işlemleri noktasında destek sunmaktayız. Siz de İtalya’da tıp eğitimi için seçeneklerinizi görmek, öğrenci odaklı hazırlık sürecimizden faydalanmak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir