vita-salute-san-raffaele-universitesi-tip

Vita-Salute San Raffaele Üniversitesi İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi veren özel üniversitelerden biridir. Bu alanda dünyanın en iyi 200 tıp fakültesinden birine sahiptir.

San Raffaele Üniversitesi Tıp Fakültesi giriş sınavında 1. olarak giriş hakkı elde eden öğrencimiz Zeynep’i tebrik ediyoruz.

İtalya’da okuyanlar arasına katılan öğrencimize Milano’daki eğitim hayatında başarılar diliyoruz.

Vita-Salute San Raffaele Üniversitesi Tıp Fakültesi Hakkında

İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi veren özel üniversltelerden biri olan San Raffaele Üniversitesi Milano’da yer almaktadır. Üniversite bir giriş sınavıyla öğrenci kabul etmektedir. Üniversitenin sınavı için öğrencilerimizi hazırlamaktayız.

İtalya’da Tıp Eğitimi

İtalya’ad İngilizce Tıp Eğitimi 12 devlet üniversitesi ve 4 özel üniversite bünyesinde İngilizce Tıp Eğitim verilmektedir. Devlet üniversiteleri IMAT adı verilen bir sınavla öğrenci kabul ederken, özel üniversiteler kendi sınavlarını düzenlemektedirler.

İtalya’da tıp eğitimi almayı hedefleyen öğrencilerimiz için uygun okul seçimi, sınavlara hazırlık, konsolosluk ve İtalya işlemleri noktasında destek sunmaktayız. Siz de İtalya’da tıp eğitimi için seçeneklerinizi görmek, öğrenci odaklı hazırlık sürecimizden faydalanmak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


İtalya’da Okumak, bir EduScala Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.
İtalya’da Okumak Ekibi olarak Türkiye ve İtalya’da bulunan ekibimiz ile  danışmanlık sağlamakta ve en iyi  hizmeti vermekteyiz.

Vita-Salute San Raffaele Üniversitesi Tıp Fakültesi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı bu sayfadaki yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 ve +90 555 888 1343 nolu telefonları arayabilir, info@italyadaokumak.com adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here