İtalya'da Okuyanlar

Politecnico Di Torino Yüksek Lisans

politecnico-di-torino-yuksek-lisans

Politecnico Di Torino yüksek lisans kabulünü aldığımız öğrencimiz Batu’yu kutluyor, Torino’daki eğitim hayatında başarılar diliyoruz.

İtalya’da okuyanlar arasına katılan öğrencimizin İtalya’daki işlemlerini de Torino ve diğer İtalyan şehirlerindeki ekip arkadaşlarımız aracılığıyla yürüteceğiz.

Politecnico Di Torino Yüksek Lisans Eğitimi Hakkında

Dünyanın en iyi 50 teknik okulu arasında yer alan Politecnico Di Torino’da İngilizce olarak birçok yüksek lisans programı mevcuttur. Özellikle mühendislik ve mimarlık alanında İtalya’da eğitim almak isteyen adayların tercih ettiği okulların başında POLITO gelmektedir. Her yıl binlerce uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Torino’da Üniversite Okumak

İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler için birçok İngilizce program seçeneğine sahip olan Torino üniversiteleri işletme ekonomiden mühendislik ve mimarlığa kadar birçok program seçeneğine sahiptir. Özellikle teknik eğitimler olan mühendislik ve mimarlık eğitimi için Politecnico Di Torino Türk öğrenciler tarafından da çokça tercih edilmektedir.

Detaylı bilgi için “Torino’da Üniversite Okumak” yazımıza göz atabilirsiniz.


İtalya’da Okumak, bir EduScala Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.

Politecnico Di Torino Yüksek Lisans Eğitimi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı bu sayfadaki yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 nolu telefonumuzu arayabilir, info@italyadaokumak.com adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir