İtalya'da Okuyanlar

Milano Üniversitesi Hukuk Fakültesi

milano-universitesi-hukuk-fakultesi

Milano Üniversitesi hukuk fakültesi yüksek lisans kabulü aldığımız öğrencimiz Bünyamin’i kutluyor, Milano’daki eğitim hayatında başarılar diliyoruz.

İtalya’da okuyanlar arasına adını yazdıran öğrencimizin tüm işlemleri İtalya ve Türkiye’deki ekip arkadaşlarımızın koordineli çalışmasıyla tamamlanmıştır.

Milano Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hakkında

Milano Üniversitesi İtalya’nın en iyi üniversiteleri arasında yer almaktadır. Özellikle sosyal bilimler alanında dünyanın en iyi 250 üniversitesinden biri olan Milano Üniversitesi, birçok üniversite ve kurumla da işbirliği içerisindedir. Bu sayede öğrenciler eğitim hayatları boyunca hem akademik hem de iş dünyasıyla ilgili tecrübe kazanmak için birçok imkana sahip olmaktadırlar.

Milano’da Üniversite Okumak

İtalya’nın en zengin şehirlerinden biri olan Milano, İtalyan sanayisinin kalbi olarak bilinir. Birçok uluslararası çapta firmanın yönetim merkezi de Milano’da bulunmaktadır. Ayrıca teknik bilimler ve sosyal bilimler alanında dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösterilen üniversiteler de Milano’yu daha değerli kılmaktadır. Milano’da eğitim almak isteyen öğrenciler için birçok İngilzce program seçeneği mevcuttur.

Detaylı bilgi için “Milano’da Üniversite Okumak” yazımıza göz atabilirsiniz.


İtalya’da Okumak, bir EduScala Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.

Milano Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı bu sayfadaki yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 nolu telefonumuzu arayabilir, info@italyadaokumak.com adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir