politecnico-di-torino-muhendislik

Politecnico Di Torino mühendislik fakülteleri giriş sınavında yeterli puanı alarak eğitim almaya hak kazanan öğrencimiz Çağdaş’ı kutluyoruz.

İtalya’da okuyanlar arasına katılan öğrencimize İtalya’daki eğitim hayatında başarılar diliyoruz.

Politecnico Di Torino Mühendislik Eğitimi Hakkında

Politecnico Di Torino (Torino Teknik Üniversitesi) dünyanın en iyi 50 teknik okulu arasında yer almaktadır. Üniversite bünyesinde mühendislik eğitimi Türk öğrenciler tarafından da çokça tercih edilmektedir. Öğrenci kabulünde giriş sınavı ve B2 seviyesinde yeterlilik talep edilen POLITO her yıl birçok uluslararası öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır. Siz de İtalya’da mühendislik eğitimi almak için sınavlara hazırlık, konsolosluk işlemleri, burs işlemleri, İtalya’da karşılama ve tüm resmi işlemler noktasında destek almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya’da Mühendislik Eğitimi

Özellikle otomobil ve ağır sanayi makineleri denilince akla ilk gelen ülkelerden biri İtalya’dır. İtalya’da mühendislik eğitimini ise tamamen İngilizce olarak almak mümkündür. Farklı okul ve bölüm seçenekleri sunan İtalya’da mühendislik eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için sınava hazırlık ve diğer tüm işlemlerde destek sunmaktayız. Siz de İtalya’da mühendislik eğitimi alan öğrencilerimiz arasında yerinizi alın!

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.


İtalya’da Okumak, bir EduScala Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.
İtalya’da Okumak Ekibi olarak Türkiye ve İtalya’da bulunan ekibimiz ile  danışmanlık sağlamakta ve en iyi  hizmeti vermekteyiz.

Politecnico Di Torino Mühendislik Eğitimi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı bu sayfadaki yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 ve +90 555 888 1343 nolu telefonları arayabilir, info@italyadaokumak.com adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here