İtalya'da Okuyanlar

Politecnico Di Torino Mühendislik

politecnico-di-torino-muhendislik

Politecnico Di Torino mühendislik fakülteleri giriş sınavında yeterli puanı alarak eğitim almaya hak kazanan öğrencimiz Çağdaş’ı kutluyoruz.

İtalya’da okuyanlar arasına katılan öğrencimize İtalya’daki eğitim hayatında başarılar diliyoruz.

Politecnico Di Torino Mühendislik Eğitimi Hakkında

Politecnico Di Torino (Torino Teknik Üniversitesi) dünyanın en iyi 50 teknik okulu arasında yer almaktadır. Üniversite bünyesinde mühendislik eğitimi Türk öğrenciler tarafından da çokça tercih edilmektedir. Öğrenci kabulünde giriş sınavı ve B2 seviyesinde yeterlilik talep edilen POLITO her yıl birçok uluslararası öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır. Siz de İtalya’da mühendislik eğitimi almak için sınavlara hazırlık, konsolosluk işlemleri, burs işlemleri, İtalya’da karşılama ve tüm resmi işlemler noktasında destek almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya’da Mühendislik Eğitimi

Özellikle otomobil ve ağır sanayi makineleri denilince akla ilk gelen ülkelerden biri İtalya’dır. İtalya’da mühendislik eğitimini ise tamamen İngilizce olarak almak mümkündür. Farklı okul ve bölüm seçenekleri sunan İtalya’da mühendislik eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için sınava hazırlık ve diğer tüm işlemlerde destek sunmaktayız. Siz de İtalya’da mühendislik eğitimi alan öğrencilerimiz arasında yerinizi alın!

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir