torino-teknik-universitesi-muhendislik

Torino Teknik Üniversitesi (Politecnico Di Torino) mühendislik fakültesi giriş sınavında yeterli puanı alarak eğitim almaya hak kazanan öğrencimiz Berkay’ı kutluyoruz.

İtalya’da okuyanlar arasına katılan öğrencimizin tüm işlemleri Türkiye ve İtalya ekibimizin koordineli çalışmaları ile tamamlanmıştır.

Torino Teknik Üniversitesi Mühendislik Eğitimi Hakkında

Torino Teknik Üniversitesi İtalya’nın en önemli teknik okullarından biridir. Dünyanın en iyi 50, Avrupa’nın ise 10 teknik okulu arasında yer alır. İngilizce mühendislik eğitimi sunan İtalyan üniversitelerinden biridir ve öğrenci kabulünde bir giriş sınavı düzenlenmektedir.

Giriş sınavı için öğrencilerimizi sınava özel kaynaklarımız ve deneme sınavlarımızla en iyi şekilde hazırlıyor, kabul sonrası konsolosluk ve İtalya işlemlerinde de hizmet sunuyoruz.

İtalya’da İngilizce Mühendislik Eğitimi

İtalya’da mühendislik lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için İngilizce program seçenekleri mevcuttur. Öğrenci kabulünde genellikle bir giriş sınavı düzenlenmektedir. Ayrıca öğrencilerden B2 seviyesinde dil yeterliliğini kanıtlayan ve uluslararası geçerliliği bulunan dil belgesi talep edilmektedir.


İtalya’da Okumak, bir EduScala Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.
İtalya’da Okumak Ekibi olarak Türkiye ve İtalya’da bulunan ekibimiz ile  danışmanlık sağlamakta ve en iyi  hizmeti vermekteyiz.

Torino Teknik Üniversitesi Mühendislik Eğitimi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı bu sayfadaki yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 ve +90 555 888 1343 nolu telefonları arayabilir, info@italyadaokumak.com adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here