Öğrenci arkadaşlarımızdan Zeynep’in Bergamo ÜniversitesiKlinik Psikoloji bölümünden  aldığı kabul bizi oldukça sevindirdi.

Öğrencimiz Zeynep ‘e  eğitim öğretim hayatında başarılar diliyoruz.

 

ZEYNEP Ne Diyor?

Başvuru sürecimin  başından sonuna dek süren destekleriniz için italya’da okumak  EGEABROAD ekibine  çok teşekkür ederim.

Kendisine kabul alma noktasında destek olan İtalya’da Okumak Master Ekibimize ayrıca teşekkür ederiz.

Bergamo Üniversitesi Klinik Psikoloji Öğrencisi

Öğrencimiz Zeynep, Bergamo Üniversitesi için kabulünü aldı ve diğer işlemlerinden sonra İtalya’da eğitim hayatına başladı.
Kendisine İtalya’daki eğitim öğretim hayatında başarılar diliyoruz.

bergamo-universitesi-psikoloji

İtalya’da Psikoloji Yüksek Lisans

İtalya’da Psikoloji Yüksek Lisans eğitimi almayı düşünen adaylar için bir çok seçenek sunmakta, kariyerlerine yönelik hedeflerine en uygun programlara başvuru işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
İtalya’da Psikoloji alanında yüksek lisans yapmayı düşünen aday öğrencilerimiz için hazırlamış olduğumuz blog yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İtalya’da Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimi

İtalya’da Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimi

İtalya’da klinik psikoloji eğitimi almak isteyen öğrenciler için başvurular, konsolosluk işlemleri ve İtalya’daki tüm resmi işlemler olmak üzere bütüncül bir anlayışlar hizmet vermekteyiz. Siz de İtalya’da klinik psikoloji yüksek lisans eğitimi alan öğrencilerimiz arasında yerinizi almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya’da Yüksek Lisans Bursları

İtalya’da Yüksek Lisans Burslarından faydalanmanız için gerekli olan şartlar öncelikle bir bölümden kabul almanız gerekmektedir, sonrasında ise burs başvuru şartlarını taşıyor olmalısınız.

Burs başvuru şartlarındaki tüm kriterlere sahip olan adaylar senelik 2500 ile 5200 euro arasında bir burs almaya hak kazanmaktadır. Bu bursu almaya hak kazanan öğrenciler İtalya’da eğitim maliyetleri için büyük bir katkı elde eder.

Sizler de bu kapsamda kabul aldıktan sonra uzman ekibimiz aracılığı ile burs işlemlerinizi yapabilir bu burslardan faydalanabilirsiniz.

Psikoloji alanında kariyer hedefi olan ve bir alanda uzmanlaşmak isteyen psikologlar ve psikolojik danışmanlar için ideal okul ve bölümler İtalya’da bulunmaktadır.

 


İtalya’da Okumak, bir EduScala Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.

İtalya’da Üniversite Eğitimi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 ve +90 555 888 1343 nolu telefonları arayabilir, info@italyadaokumak.com adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here